Dnes je:Černý humor z lékárny


Dobrý den všem.                                                             FN Motol ve středu 21. 3. 2012.

V ordinaci mi naměřili vysoký tlak a tak mi vystavili recept na 1 balení !! užívaných léků na tlak a poslali pro ně do lékárny. Lékárnice přinesla léky, namarkovala cenu 483,- Kč a natáhla ruku pro peníze. Já jsem zalapala po dechu a držela se pultu, abych sebou nepráskla o podlahu.


Složenka na církevní restituce

Takto vypadá složenka každého občana ČR (včetně nemluvňat) pro vyrovnání s církevními restitucemi. Přesto, že církev má nejlépe vedené archivy, není schopná doložit vlastnictví k majetkům. Přesto jim ale zákonodárci, asi jen bůh ví za kolik, odsouhlasí jim nepatřící majetek vrátit.


Bambulu zavřeli.....F.R.Čech

„Kauza pyšného bambuly má překrýt něco daleko horšího, a to je kauza Bém“, myslí si někdejší poslanec ČSSD František Ringo Čech. Ten nabývá přesvědčení, že žije s idioty mezi blbci.
Tak jako snad každý v České republice, nemohl ani František Ringo Čech přehlédnout kauzu sociálně demokratického exhejtmana Davida Ratha, ke které glosoval: „Mně strašně vadí, že kauza pyšného, neopatrného bambuly – to se nedá jinak nazvat, zcela zakryla jiný daleko skandálnější případ.
Daleko trestuhodnější bylo počínání primátora Mudr. Béma,“ prohlásil pro „ParlamentníListy.cz“.

Jak bude?

Napište mi

    

Jste návštěvník:

TOPlist