Dnes je:Černý humor aneb pravda nebo lež?Dobrý den všem.                                                             FN Motol ve středu 21. 3. 2012.

V ordinaci mi naměřili vysoký tlak a tak mi vystavili recept na 1 balení !! užívaných léků na tlak a poslali pro ně do lékárny. Lékárnice přinesla léky, namarkovala cenu 483,- Kč a natáhla ruku pro peníze. Já jsem zalapala po dechu a držela se pultu, abych sebou nepráskla o podlahu.

Povídám, že se asi spletla v ceně, za ty peníze že mám léky na celý kvartál!!! Lékárnice s klidem profíka odpověděla, že mám zaplatit, a že jsem asi nebyla pro léky po úpravě cen. Pro info, ten lék zdražili na doplatku o 120% - 1,2x !! - jedno balení!!

Jsem na naší zlodějskou vládu nasraná tak, že bych vraždila. To, co vláda vymýšlí je neskutečný hyenismus, založený na propracovaném Systému vymírání starých a nemocných lidí. Pořád se zdražuje, léky se staly nedostupnými, důchodci a nemocní pak nemají na lékařskou péči a na pořádné jídlo, protože na to zkrátka nemají. A ty parchanti zlodějský chtějí ještě zmrazit nebo dokonce snížit důchody. Jsem pro každou akci, která tyhle nenažraný rozkrádače a zloděje vyžene z vlády. Zlatí partajnící. Za svůj postoj se vůbec nestydím,protože já tvrdím,lepší to nebude, lepší už tu jednou bylo.

Datum: 23.3.2012 08:35:30 Tento článek, který jsem dala do diskuze o zdražení léků, byl okamžitě vymazán!!! Proč asi? Prosím pošlete to všem známým. Nejsem z těch, kdo by psal anebo se zúčastňoval diskuzí, ale to, co jsem dneska zažila v lékárně mě natolik vzalo, že jsem se rozhodla o tom napsat.

Stála přede mnou starší paní v důchodovém věku a když na ní přišla řada, tak předložila recept, paní lékárnice jí vydala léky a požádala o doplacení částky 1980,- Kč. Paní zůstala celá zkoprnělá a nemohla ze sebe vypravit ani slovo. Pak se rozbrečela, podívala se do peněženky a řekla, že tolik nemá. Otočila se a pomalu odcházela k východu. Paní lékárnice na ní volala, ať si vezme ten recept a že ty léky opravdu potřebuje. Paní se otočila a plačíc řekla, "k čemu mi budou léky, když nebudu mít na jídlo" a pomalu odešla. Všichni přítomní nemohli ze sebe vydat jediné slovo a bylo vidět, jak je to hluboce zasáhlo.

Stydím se za naši vládu a vůbec nejsem hrdá, že jsem Češka. Co je to za vládu, že dopustí, aby lidé, kteří celý život poctivě pracovali se rozhodovali, zda si mohou koupit léky a nebo jídlo. Kde to jsme!!!!!!!!


                                                                                          Anděla Kaslová

P.S. : Kdybych měla jinou barvu kůže a celý život nepracovala, tak bych ty léky měla zadarmo.


- Věznění 12.000 cikánských vězňů nás letos stojí 4 miliardy korun.
- Sociální dávky pro cikány 20 miliard.
- Obrovské škody na majetku při "sbírání" železa.
- Cikáni jsou jedinní kdo mají zdravotní péči zdarma!

Je to další skrytý poplatek pracujících ve prospěch nepracujících. Je pravidlem že cikánovi platí advokáta u soudu stát. Vzhledem k tomu, že podíl tohoto etnika na zločinu je 75%, jedná se o další obrovskou zátěž pro státní rozpočet. Za 14 let se všechny tyto problémy a náklady zdvojnásobí. I riziko, že budete obětí zločinu se zdvojnásobí.


Jak bude?

Napište mi

    

Jste návštěvník:

TOPlist