Dnes je:Nástroje pro audio a videoPřehrávače:

       VLC Media Player: www.videolan.org

VLC Media Player je jedním z mála freewarových přehrávačů.


Konverze:

       MeGUI: sourceforge.net/projects/megui

Program pro konvertování videa z jednoho formátu do druhého. MeGUI okamžitě po nastartování automaticky vyhledá nejnovější kodeky (x264, Xvid, Snow, LMP4) a integruje je do programu. Program uživatelům nabízí předem nadefinované profily (např. pro iPod, PlayStation, PSP, HD), které je možné editovat dle přání. Program ke svému běhu potřebuje prostředí Microsoft .NET Framework 2.0.


Kopírování DVD:

       DVDFab Passkey: www.dvdfab.com

Technologie na ochranu proti kopírování, používané na DVD a Blu-ray discích, komplikují nejen přehrávání, ale i vytváření záložních kopií filmů. Při použití nástroje DVDFab Passkey vás přítomnost ochrany proti kopírování nebo regionálního kódování již nemusí trápit. DVDFab Passkey pracuje na pozadí operačního systému, detekuje přítomnost ochrany proti kopírování nebo regionálního kódování na DVD nebo Blu-ray discích a automaticky ji deaktivuje. Po deaktivaci ochrany pomocí DVDFab Passkey můžete filmy nejen přehrávat (např. i bez podpory HDCP v grafické kartě a displeji), ale také ukládat jejich obsah na disk počítače nebo je rovnou kopírovat na záložní média. DVDFab Passkey pracuje se všemi běžně používanými typy ochrany.


Tvorba menu DVD:

       DVDStyler: www.dvdstyler.de

Zdarma dostupný nástroj na vytváření menu pro disky DVD tak, jak to znáte z běžných filmových DVD. Pomocí tohoto programu bude každé vaše video DVD originální a přehledné. Můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit menu pro každé DVD, které vypálíte. Prostřednictvím menu disku můžete zpřehlednit jak pohyb v systému souborů, tak výběr kapitol vámi natočeného filmu.Další odkazy v této oblasti


Alternativní OS
Údržba OS
Kancelář
Internet
Práce s grafikou
Práce s audio soubory
Práce s videem
Kouzla s USB
Nezařazené programy
Zábava na PC

Jak bude?

Napište mi

    

Jste návštěvník:

TOPlist