Dnes je:Vítám Vás na svých stránkách


Motto: V rozumu je síla. Hlava bez rozumu je svícen bez svíčky.
Autor:  TOLSTOJ Lev Nikolajevič

Stále častěji se setkávám s tím, že najdu zajímavé stránky s příklady jednoduchých a efektivních řešení, které nějak znovu "záhadně" nemohu nalézt právě v okamžiku, kdy nejvíce potřebuji uvedený problém vyřešit. Myslím, že to není případ jenom můj. Známe to - někde jsem to viděl......

Postupně jsem od návrhu řešení jednotlivých stránek a vytvoření základní funkcionality(např. www.os.yantar.cz), přecházel na jejich správu,což předpokládalo nezkoušet u klienta, ale na svých stránkách - své doméně.

Pro naše společenství vlastníků bytových jednotek, osadu Roveňsko, kde je velice aktivní skupina lidí, starající se o chod celé osady se zajímavou historií, jsem vytvořil vlastní stránky. Oba subjekty nemají dostatek financí,aby si platily profesionální služby. A tak jsem nabídl jednoduché řešení - doménu druhého řádu.

V neposlední řadě mám v sekci O mně stále aktuální životopis, který v době řešení problémů se zaměstnáním (v současné době není případ - sladký důchode), značně ulehčí první kontakt s případným zájemcem o mé služby.

Můj názor na www stránky ?
- jednoduchost
- přehlednost
- rychlé nalezení požadovaných informací

Využití pro komerční účely:
- pokud se Vám moje stránky líbí, zpracuji prezentaci i Vaší firmy
- na svých stránkách umístím Vaši reklamu

Využití pro osobní účely:
- privátní přístup pro rodinu
- ukázky a příklady použití na libovolných stránkách
- sesbírání toho nejzajímavějšího (z mého pohledu) a již hotového v oblasti tvorby www stránek s příslušnými odkazy. No a pokud odkaz přestane fungovat - mám to tady

Jak bude?

Napište mi

    

Jste návštěvník:

TOPlist