Dnes je:Složenka na církevní restituceTakto vypadá složenka každého občana ČR (včetně nemluvňat) pro vyrovnání s církevními restitucemi. Přesto, že církev má nejlépe vedené archivy, není schopná doložit vlastnictví k majetkům. Přesto jim ale zákonodárci, asi jen bůh ví za kolik, odsouhlasí jim nepatřící majetek vrátit.

Předat dál :
Zaplatí každý z nás 160.000,- Kč za ukřižování České republiky ?

Začátkem příštího týdne se bude v poslanecké sněmovně hlasovat o tzv. „narovnání s církvemi“. Pokud sněmovna návrh schválí, bude to stát každého z nás 160.000,- Kč, nemluvňata a důchodce nevyjímaje. Katolická církev si totiž nárokuje majetek ve výši 160 000 000 000,- Kč, jehož vlastnictví odmítá doložit dokumenty o jeho nabytí (zejména proto, že je nemá).

To že majetek, který měla, získala pomocí desátků, křížových výprav a jiných "sexy" praktik asi nemá cenu zmiňovat.

Vláda Petra Nečase se rozhodla darovat v tichosti a v mediálním stínu aféry Davida Rátha právnické osobě jejímž vlastníkem je jiný stát - Vatikán - cca 1% území ČR a finanční kompenzaci ve výši podstatné části státního rozpočtu. Takový čin lze považovat za VLASTIZRADU. V případě že návrh bude schválen 101 hlasy, bude jedno zvednutí ruky mít hodnotu cca 1,6 miliardy Kč !!

Budete takové poslance volit i po té ?

Pokud tedy nechcete platit 160.000,- Kč ze své kapsy, co nejrychleji šiřte tento mail a informace v něm obsažené. Veřejné mínění má velkou hodnotu – když ne teď, tak určitě u voleb …

Ing. Marian Polakovič
Oblá 2
400 11 Ústí nad Labem
tel. +420 602 846 378

složenka, 17kB

Jak bude?

Napište mi

    

Jste návštěvník:

TOPlist