Dnes je:Zázrak lásky

Odpradávna se říká, že celý život se točí kolem peněz a lásky. I když je to s penězi těžké, láska, až na některé nežádoucí výjimky, je zdarma. Láska kvete v každém věku a sexuální potěšení patří k nejkrásnějším pocitům člověka. Také v této oblasti jsou mezi lidmi značné rozdíly. I když jedni jsou v tomto směru „chladní“, jiní se zase neumějí této rozkoše nabažit. V obou případech nám dokáží bylinky pomáhat a usměrňovat naše využívání zázraku lásky do optimálních poloh. Jejich účinek není až tak pronikavý, jak u denně nabízených různobarevných tablet, při dlouhodobém používání se jim však často vyrovnají. Výhodou je, že jsou levné, nemají žádné vedlejší účinky a přitom prospívají i dalším tělesným orgánům.

Nápoj lásky

Jeho hlavní složkou je nať saturejky, k jejím třem dílům přidáme po jednom dílu natě yzopu, máty, třezalky a ořešákových listů. Směs dáme asi do 1/3 objemu sklenice, doplníme červeným vínem a necháme 3-4 týdny macerovat, občas protřeseme. Scedíme a pijeme po stopce, ráno jednu, večer nejvíce dvě – i mnoho lásky může škodit.

Univerzální afrodiziakum

Pomeleme na jemný prášek dva díly semene koriandru a jeden díl semene anýzu. Užíváme 1 lžičku této směsi rozmíchanou v trošce medu třikrát denně.

Další recept

Připravíme čajovou směs, do níž dáme tři díly natě saturejky a po jednom dílu natě máty, rozmarýnu a sporýše. Čaj připravený obvyklým způsobem pijeme dvakrát denně.

Další recept

Odpradávna slouží jako afrodiziakum kořen zázvoru. Pijeme ho jako konzumní hořký čaj nebo namočený v lihu či víně. Zázvor také zlepšuje trávení a posiluje celý organismus.

Mátový líh

Smícháme dva díly natě máty a jeden díl natě saturejky. Dáme do vhodné láhve a zalijeme koňakem, aby přesahoval objem drogy asi o 1/3. Necháme 2-3 týdny za občasného protřesení macerovat. Užíváme po stopce ráno a večer k potlačení frigidity a impotence, ale také u migrény a ke zlepšení trávení, neboť tento lék podporuje také činnost vnitřních orgánů.

Afrodiziakum pro muže

Na podporu mužnosti připravíme čajovou směs ze dvou dílů natě máty, k níž přidáme po jednom dílu listu ořešáku, natě bazalky a yzopu.

Yzopové víno podle českého fytoterapeuta Bodláka

Osm lžic nasekané natě yzopu macerujeme 8 dní v 1 l bílého vína, nejlépe ryzlinku. Scedíme a pijeme 1 dl denně večer před spaním. Chystáme-li se na noční radovánky dávku zdvojnásobíme.

Pískavice řecké seno pro ženy

Staré recepty z Orientu doporučují mladým ženám 2-3krát denně 1/2 lžičky mletého semene pískavice v trošce vína, aby měly pevná a pružná prsa. Pískavice současně působí jako ženské afrodiziakum.

Mužský čaj

Tento univerzální čaj prospívá při všech mužských potížích. Obsahuje po dvou dílech kořene puškvorce a pýru, po jednom dílu natě truskavce, řebříčku, přesličky, vrbovky a majoránky. Obvyklým způsobem připravený čaj z této směsi se doporučuje pít dlouhodobě.

Mužské víno

Smícháme stejné díly ořešákových, kopřivových listů a natě vrbky. Pět lžic této směsi dáme do 1 1 suchého bílého vína a na mírném ohni krátce povaříme. Necháme přikryté vychladnout, scedíme a uložíme do vhodné lahve. Pijeme teplé 1/2-1 dl denně nalačno.

Ženský čaj

Podobně jako mužský čaj je upravený jako univerzální lék a prevence všech ženských potíží. Tato směs obsahuje po čtyřech dílech natě řebříčku a kontryhele, dva díly kořene puškvorce a po jednom dílu natě třezalky, meduňky, máty, květu heřmánku a semene fenyklu. Čaj připravíme obvyklým způsobem a pijeme ho delší dobu.

Ženský čaj povzbuzující touhu

I když se ženské orgány od mužských značně liší, bylinkové recepty doporučují jako univerzální čajovou směs ke zvýšení citové aktivity pro ženy stejné díly natě třezalky, mateřídoušky, květu slézu a listu jahody.

Mužská impotence

Starým, staletím ověřeným bylinným lékem je celer. Nejlepším způsobem jeho užívání je pití syrové šťávy. Bulvy celeru a hrubé části listů odstavíme a pijeme mezi jídlem 1 dl denně, ale jen 2-3 dny v týdnu. Vysoký objem vitaminů a minerálů kromě požadovaného, podporuje i ostatní funkce organismu. Může však podráždit ledviny, proto i zde platí osvědčené pravidlo, že nic se nemá přehánět.

Frigidita

Sexuální nezájem u žen mívá různé příčiny. Když jsou známé, například partnerské vztahy, psychické stavy, orální antikoncepce apod., věnujeme se především jim. K odstranění tohoto problému se doporučuje vylisovat šťáva z celé rostliny artyčoku zeleninového. Zředíme jej dvojnásobným množstvím bílého vína, osladíme medem a užíváme třikrát denně po lžíci.

Další příprava

Nastrouhaný sušený kořen artyčoku zalijeme brandy, aby byla droga dobře ponořená a necháme 3-4 týdny macerovat, denně protřeseme. Scedíme, přidáme trochu medu a užíváme třikrát denně lžičku s troškou vody.

Poluce a předčasný výron semene

Při těchto problémech doporučují bylinkové recepty sušenou práškovou nať routy, třikrát denně na špičku nože v trošce vody.

Další recept

Doporučuje se pít denně 3 šálky čaje z plodů jeřábu nebo konzumovat jeřabinový kompot.

Sexuální předráždění

Ke zmírnění přehnané pohlavní touhy podle středověkých receptů pomáhá teplý odvar z 1 lžíce drceného kořene hořce ve 1/4 litru vody. Pijeme denně po 1/2 množství, ráno a večer.

Další recept

Je osvědčený zvlášť u mládeže a doporučuje pít denně 2-3 šálky třezalkového čaje s medem.

Starý polský recept na kapavku

Ke dvěma dílům natě třezalky přidáme po jednom dílu ořešákových listů, kořene lopuchu a 8 drcených plodů jalovčinky. Dvě lžíce směsi dáme do 1/21 vody a necháme 12 hodin macerovat. Potom 10 minut na mírném ohni povaříme a necháme přikryté vychladnout. Pijeme třikrát denně před jídlem.

Jak bude?

In-počasí

A na chalupě?

  Počasí radar http://www.slunecno.cz

Napište mi

    

302-150-769

Jste návštěvník:

TOPlist